30-701 Kraków, ul. Przemysłowa 13 lok. 5 +48 512 531 552 biuro@solumdetektyw.pl

Detektyw Kraków - Cennik - Usługi detektywistyczne 

Detektyw Kraków - Cennik | Usługi detektywistyczne

 

Z uwagi na różnorodny charakter przyjmowanych do realizacji spraw, każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Wysokość wyceny uzależniona jest od rodzaju sprawy, stopnia jej skomplikowania, czasu trwania, ilości osób przewidzianych do jej realizacji. Klient omawia sprawę w trakcie bezpłatnych konsultacji z detektywem, podczas których, po zapoznaniu się ze szczegółami zostaje uzgodniona cena za usługę i w przypadku jej akceptacji zostaje sporządzona umowa.

Zapraszamy do naszego biura przy ul. Przemysłowej 13 lok. 5 w Krakowie.

 

Cennik - obserwacja

Stawki godzinowe - obserwacja - w szczególności dotyczy spraw rodzinnych, kontroli pracowników na zwolnieniach lekarskich, a także innych w których możliwe jest prowadzenie czynności w z góry określonym przedziale czasowym:

- jedna godzina obserwacji prowadzona przez dwuosobowy zespół detektywów – 140 zł. netto. W przypadku konieczności zaangażowania do działań większej liczby detektywów – jedna godzina pracy kolejnego detektywa – 60 zł. netto.

- jeden kilometr przejechany przy wykonaniu zlecenia – 1,5 zł.

Klient wyznacza godziny prowadzenia obserwacji, tj. wyznacza godzinę rozpoczęcia i zakończenia. Jeśli godziny zakończenia w danym dniu prowadzenia obserwacji nie da się z góry wyznaczyć, detektyw pozostaje w stałym kontakcie ze Zleceniodawcą i informuje o przebiegu czynności na bieżąco. Na tej podstawie klient decyduje o zakończeniu czynności.

 

Ryczałt

Ryczałt – taki rodzaj wynagrodzenia stosowany jest do spraw w których nie jest istotny czas rozpoczęcia i zakończenia czynności w danym dniu. Dotyczy to m.in. spraw w zakresie poszukiwania majątku, wywiadu gospodarczego, wywiadu dotyczącego osoby, poszukiwaniu osób i mienia itd. W takich przypadkach cena za usługę ustalana jest indywidualnie po zapoznaniu się ze szczegółami. Jej wysokość uzależniona jest m.in. od odległości do miejsca wykonywania czynności, kosztów noclegów, kosztów uzyskania informacji itd.

 

Detektyw Kraków - CennikCennik od powierzchni

Stawka za powierzchnię – dotyczy usługi wykrywania podsłuchów i innych urządzeń inwigilacyjnych. Cena za m2 przeszukiwanego pomieszczenia ceny od 25 do 35 zł netto.

 

Ceny za wykrycie lokalizatora GPS

Wykrycie lokalizatora GPS w pojeździe - ceny od 400 do 600 zł. netto.

 

Detektyw Kraków - Cennik - Usługi detektywistyczne

 

 

W dziale BLOG znajdziecie Państwo informacje na tematy związane z prowadzoną przez nas działalnością detektywistyczną. Przybliżymy Państwu zakres  naszych usług oraz znajdziecie ciekawe i mamy nadzieję przydatne informacje na tematy związane pośrednio lub bezpośrednio z działalnością prywatnego detektywa. Postaramy się także rozwiać niektóre wątpliwości z jakimi spotykamy się w rozmowach z klientami.