30-701 Kraków, ul. Przemysłowa 13 lok. 5 +48 512 531 552 biuro@solumdetektyw.pl

 

Detektyw, usługi detektywistyczne - Kraków

Usługi detektywistyczne - Kraków

Agencja detektywistyczna SOLUM od 2013 r. świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne zapewniając najwyższy poziom dyskrecji. Nasze biuro detektywistyczne zatrudnia licencjonowanych detektywów - fachowców posiadających bogate doświadczenie zawodowe, zdobyte m.in. w czasie służby w policji w wydziałach do walki z przestępczością gospodarczą, kryminalnym oraz techniki operacyjnej. Detektyw Krzysztof Bijak, właściciel agencji detektywistycznej SOLUM, jest byłym naczelnikiem wydziału kryminalnego oraz funkcjonariuszem wydziału do walki z przestępczością gospodarczą. Posiadane doświadczenie, wiedza i kontakty zawodowe przekładają się na wysoką skuteczność realizacji spraw powierzanych przez klientów. Działamy w głównej mierze w Krakowie i województwie małopolskim. Jeśli wymaga tego sytuacja i dobro sprawy działamy na terenie całej Polski jak i w krajach Unii Europejskiej.

Ofertę naszej agencji detektywistycznej kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców, którzy z różnych względów znaleźli się w sytuacji wymagającej podjęcia działań przez prywatnego detektywa.

 

 

W dziale BLOG znajdziecie Państwo informacje na tematy związane z prowadzoną przez nas działalnością detektywistyczną. Przybliżymy Państwu zakres  naszych usług oraz znajdziecie ciekawe i mamy nadzieję przydatne informacje na tematy związane pośrednio lub bezpośrednio z działalnością prywatnego detektywa. Postaramy się także rozwiać niektóre wątpliwości z jakimi spotykamy się w rozmowach z klientami.