30-701 Kraków, ul. Przemysłowa 13 lok. 5 +48 512 531 552 biuro@solumdetektyw.pl

 

Odzyskiwanie danych - Kraków

Odzyskiwanie danych z telefonu komórkowego, pendrive, dysków, etc.

 

Odzyskiwanie danych z pendrive KrakówNa czym polega odzyskiwanie danych?

Biuro detektywistyczne SOLUM specjalizuje się w odzyskiwaniu danych wykasowanych z telefonów komórkowych tj: SMS-y, zdjęcia, kontakty zarówno usunięte celowo jak i przez działanie szkodliwego oprogramowania. Nasze usługi w tym zakresie  obejmują również odzyskiwanie danych usuniętych z dysków twardych, kart pamięci, pamięci przenośnych „pendrive” i innych elektronicznych nośników informacji.

 

Odzyskiwanie danych z telefonu KrakówOdzyskane dane jako cenne źródło informacji

Wielokrotnie realizując usługi detektywistyczne nasi klienci zwracają się do naszego biura detektywistycznego o odzyskanie danych czy to z telefonów komórkowych, które już na czas realizacji sprawy detektywistycznej nie są używane, czy tez z różnego rodzaju nośników pamięci. Urządzenia te często znajdują się w posiadaniu klientów, a wcześniej były używane czy to przez współmałżonka, czy też dzieci. Telefony komórkowe w szczególności dostarczają najwięcej informacji, ponieważ zwykłe wykasowanie zdjęć czy smsów w efekcie nie usuwa ich trwale ale są nadal przechowywane w urządzeniu i są możliwe do odzyskania przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Jest to możliwe również w sytuacji gdy telefon jest zablokowany na przykład hasłem czy PINem.

 

Odzyskiwanie danych z telefonu komórkowego KrakówPełnoprawny materiał dowodowy

Często efekt z przeprowadzonego procesu odzyskania danych z elektronicznych nośników informacji jest istotnym uzupełnieniem materiału uzyskanego w trakcie realizacji sprawy detektywistycznej i może stanowić dowód w celu określenia na przykład czasu trwania związku pozamałżeńskiego, stopnia zaawansowania itp.

Usługa odzyskania danych z telefonu komórkowego czy też służbowego komputera realizowana dla i na zlecenie podmiotów gospodarczych staje się coraz częściej przydatna do wykazania winy w sprawach z zakresu zwalczania nieuczciwej konkurencji. Dane odzyskane z telefonów służbowych i komputerów wykorzystywanych wcześniej przez pracowników pozwalały na wykazanie podejmowania działań konkurencyjnych wobec pracodawcy.

 

Odzyskiwanie wykasowanych danych z telefonu komórkowego KrakówProfesjonalnie i dyskretnie

Dostarczając urządzenie do naszego biura detektywistycznego uzyskujecie Państwo pewność, że usługa odzyskiwania danych zostanie przeprowadzona na najwyższym poziomie, a po jej wykonaniu otrzymacie Państwo raport z wyszczególnieniem wszystkich odzyskanych informacji takich jak zdjęcia, numery telefonów, rejestr wykonywanych i odbieranych połączeń, treści wiadomości sms itp.

Zapewniamy najwyższy poziom ochrony i poufności odzyskiwanych danych

 

W dziale BLOG znajdziecie Państwo informacje na tematy związane z prowadzoną przez nas działalnością detektywistyczną. Przybliżymy Państwu zakres  naszych usług oraz znajdziecie ciekawe i mamy nadzieję przydatne informacje na tematy związane pośrednio lub bezpośrednio z działalnością prywatnego detektywa. Postaramy się także rozwiać niektóre wątpliwości z jakimi spotykamy się w rozmowach z klientami.