30-701 Kraków, ul. Przemysłowa 13 lok. 5 +48 512 531 552 biuro@solumdetektyw.pl

 

Usługi detektywistyczne - Kraków

 

Agencja detektywistyczna SOLUM świadczy usługi detektywistyczne na najwyższym poziomie Kapitał ludzki firmy stanowią doświadczeni licencjonowani detektywi, specjaliści z zakresu techniki operacyjnej oraz zwalczania przestępczości gospodarczej i kryminalnej. Oferujemy pomoc w szerokim zakresie czynności detektywistycznych podejmowanych z zachowaniem pełnej dyskrecji i lojalności wobec zleceniodawcy.

 

Detektyw dla osób prywatnych - KrakówDetektyw dla osób prywatnych

Sprawy rodzinne, ujawnianie i dokumentowanie przypadków zdrady małżeńskiej, poszukiwania zaginionych osób lub utraconego mienia, zebranie dowodów w sprawach w których toczy się postępowanie karne - to tylko niektóre z usług, które wykonujemy na zlecenie osób prywatnych. Każde zlecenie traktujemy priorytetowo, więc zleceniodawca może liczyć na pełne zaangażowanie, profesjonalizm i wysoką skuteczność. Zdajemy sobie sprawę że w życiu zdarza się wiele sytuacji kryzysowych, z którymi samemu ciężko sobie poradzić, a których rozwiązanie może być możliwe poprzez działanie prywatnego detektywa. Jeśli problem z którym Państwo musicie się zmierzyć nie został wymieniony tutaj lub w zakładce „Dla osób prywatnych” - zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej konsultacji - pomożemy znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.

Więcej informacji w zakładce: Dla osób prywatnych

 

Usługi detektywistyczne dla firm - KrakówUsługi detektywistyczne dla firm

Z naszych usług skorzystało już wiele przedsiębiorstw. Na zlecenie małych i dużych firm przeprowadzimy profesjonalny wywiad gospodarczy, dostarczymy informacji o nielegalnych praktykach konkurencji. Przyjrzymy się uczciwości pracowników, ich wiarygodności i lojalności. Podejmiemy aktywną ochronę marki. Nasz detektyw pozyska informacje i dowody w sprawach dotyczących bezprawnego wykorzystywania nazw handlowych i znaków towarowych, wytwarzania produktów i obrotu produktami oznaczonymi podrobionymi znakami towarowymi. Po zakończeniu sprawy sporządzimy pisemne sprawozdania z wykonania usług detektywistycznych zawierające zakres, przebieg oraz efekt przeprowadzonych czynności i wraz z materiałami dokumentującymi opis stanu faktycznego przekażemy Zleceniodawcy. Sprawozdanie stanowić będzie mocny dowód w sporach sądowych. Naszą wysoką skuteczność potwierdzają referencje, które znajdą Państwo tu.

Więcej informacji w zakładce: Dla przedsiębiorców

 

Wykrywanie podsłuchu - KrakówWykrywanie podsłuchu

W dobie coraz większego rozwoju technologii oraz jej łatwej dostępności warto pamiętać o wynikających z tego faktu zagrożeniach. Lokalizatory GPS w samochodach, ukryte kamery, podsłuchy w sklepach, siedzibach firm, ale także w domach prywatnych to niestety coraz częstsze zagrożenie naszej prywatności, które może dotknąć każdego z nas, a którego często nie jesteśmy nawet świadomi. Za pomocą najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu wykryjemy oraz zidentyfikujemy wszelkie tego typu urządzenia zagrażające interesom firmy i naruszające naszą prywatność.

Więcej informacji w zakładce: Wykrywanie podsłuchu

 

Windykacja - KrakówWindykacja

Odzyskanie należności od dłużników – warto powierzyć to profesjonalistom z doświadczeniem. Podejmujemy skuteczne działania w celu odzyskania Państwa pieniędzy. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie dobierając sposób działania indywidualnie do każdej sprawy co zapewnia maksymalny rezultat w możliwie najkrótszym czasie. W ramach windykacji oferujemy windykację pozasądową i windykacje sądową. Windykacja pozasądowa polega przede wszystkim na windykacji telefonicznej, korespondencyjnej oraz na pracy windykatorów terenowych w celu odzyskania należności.
Przeprowadzając windykacje sądową korzystamy z pomocy adwokatów, syndyków i radców prawnych, z udziałem których przygotujemy i wniesiemy do sądu pozew oraz będziemy prowadzić sprawę w celu uzyskania wyroku zasądzającego. Zapewniamy również pomoc w zakresie czuwania nad przebiegiem postępowania egzekucyjnego.

Więcej informacji w zakładce: Windykacja

 

Odzyskiwanie danych - KrakówOdzyskiwanie danych

Mogą Państwo skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy dotyczącej odzyskiwania danych z dysków telefonów czy komputerów oraz dysków przenośnych (karta pamięci czy pendrive) usuniętych przypadkowo bądź celowo, a także w wyniku działania szkodliwego oprogramowania. Pomożemy odzyskać SMS-y, filmy, zdjęcia i inne pliki, na których zależy klientowi.

Więcej informacji w zakładce: Odzyskiwanie danych

 

 

W dziale BLOG znajdziecie Państwo informacje na tematy związane z prowadzoną przez nas działalnością detektywistyczną. Przybliżymy Państwu zakres  naszych usług oraz znajdziecie ciekawe i mamy nadzieję przydatne informacje na tematy związane pośrednio lub bezpośrednio z działalnością prywatnego detektywa. Postaramy się także rozwiać niektóre wątpliwości z jakimi spotykamy się w rozmowach z klientami.