Odzyskiwanie danych – Kraków
Odzyskiwanie danych z telefonu komórkowego, pendrive, dysków, etc.

Na czym polega odzyskiwanie danych?

Biuro detektywistyczne SOLUM specjalizuje się w odzyskiwaniu danych wykasowanych z telefonów komórkowych tj: SMS-y, zdjęcia, kontakty zarówno usunięte celowo jak i przez działanie szkodliwego oprogramowania. Nasze usługi w tym zakresie obejmują również odzyskiwanie danych usuniętych z dysków twardych, kart pamięci, pamięci przenośnych „pendrive” i innych elektronicznych nośników informacji.

Wielokrotnie realizując usługi detektywistyczne nasi klienci zwracają się do naszego biura detektywistycznego o odzyskanie danych czy to z telefonów komórkowych, które już na czas realizacji sprawy detektywistycznej nie są używane, czy tez z różnego rodzaju nośników pamięci. Urządzenia te często znajdują się w posiadaniu klientów, a wcześniej były używane czy to przez współmałżonka, czy też dzieci. Telefony komórkowe w szczególności dostarczają najwięcej informacji, ponieważ zwykłe wykasowanie zdjęć czy smsów w efekcie nie usuwa ich trwale ale są nadal przechowywane w urządzeniu i są możliwe do odzyskania przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Jest to możliwe również w sytuacji gdy telefon jest zablokowany na przykład hasłem czy PINem.

Pełnoprawny materiał dowodowy

Często efekt z przeprowadzonego procesu odzyskania danych z elektronicznych nośników informacji jest istotnym uzupełnieniem materiału uzyskanego w trakcie realizacji sprawy detektywistycznej i może stanowić dowód w celu określenia na przykład czasu trwania związku pozamałżeńskiego, stopnia zaawansowania itp.

Usługa odzyskania danych z telefonu komórkowego czy też służbowego komputera realizowana dla i na zlecenie podmiotów gospodarczych staje się coraz częściej przydatna do wykazania winy w sprawach z zakresu zwalczania nieuczciwej konkurencji. Dane odzyskane z telefonów służbowych i komputerów wykorzystywanych wcześniej przez pracowników pozwalały na wykazanie podejmowania działań konkurencyjnych wobec pracodawcy.

Odzyskiwanie wykasowanych danych z telefonu komórkowego Kraków Profesjonalnie i dyskretnie

Dostarczając urządzenie do naszego biura detektywistycznego uzyskujecie Państwo pewność, że usługa odzyskiwania danych zostanie przeprowadzona na najwyższym poziomie, a po jej wykonaniu otrzymacie Państwo raport z wyszczególnieniem wszystkich odzyskanych informacji takich jak zdjęcia, numery telefonów, rejestr wykonywanych i odbieranych połączeń, treści wiadomości sms itp.

Zapewniamy najwyższy poziom ochrony i poufności odzyskiwanych danych.

Skontaktuj
się z nami

Zaufaj specjalistom,
powierz nam swoje sprawy

Detektyw Kraków