Wykrywanie podsłuchów – Kraków

Wykrywanie podsłuchów wykonujemy w miastach Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Rzeszów, Katowice, Warszawa, Kielce jak i w mniejszych miejscowościach na terenie województw: małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego.

Posiadamy profesjonalny i nowoczesny sprzęt do lokalizacji wszelkich urządzeń inwigilacyjnych.

Nasz detektyw wykonuje czynności sprawdzenia obiektów w celu ujawnienia źródeł wycieku informacji przy użyciu:
1. Detektora złącz nieliniowych NLJD – jest to najbardziej niezawodne, skuteczne i efektywne urządzenie, którego najważniejszą funkcją jest zdolność wykrycia wszelkich urządzeń elektronicznych nawet wyłączonych. Detektor złącz nieliniowych pozwala zlokalizować mikrofony bezprzewodowe, podsłuchy radiowe cyfrowe i analogowe, mini kamery i kamery szpiegowskie, telefony komórkowe, lokalizatory GPS, rejestratory video, dyktafony włączone jak i wyłączone
2. Kamery termowizyjnej wykorzystującej promieniowanie podczerwone do zobrazowania rozkładu temperatury obiektów w sprawdzanym pomieszczeniu. Dzięki temu urządzeniu możliwe jest zlokalizowanie urządzeń o temperaturze innej niż otoczenie.
3. Wykrywaczy urządzeń inwigilacyjnych – podsłuchów, lokalizatorów GPS działających w technologii GSM, UMTS, CDMA, DECT, Bluetooth, WIFI
4. Wykrywacza ukrytych kamer przewodowych i bezprzewodowych.

Koszt wykonania sprawdzenia pomieszczeń pod kątem obecności urządzeń inwigilacyjnych uzależniony jest od powierzchni.

Powszechna dostępność i niewielka cena urządzeń inwigilacyjnych spowodowała, że posługiwanie się nimi stało się bardzo popularne. Coraz więcej osób obawia się, często słusznie, że mogą być ofiarami nielegalnego pozyskiwania informacji na ich temat zarówno w sferze prywatnej jak i w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Nasz detektyw zajmie się wykryciem potencjalnego podsłuchu.

Urządzenia podsłuchowe

Najczęściej spotykanymi urządzeniami inwigilacyjnymi są lokalizatory GPS, kamery szpiegowskie, mini kamery wi-fi, pluskwy – podsłuchy radiowe, podsłuchy gsm (wyposażone w karty sim), dyktafony. W przypadku dyktafonów to są one zwykle stosowane w pomieszczeniach do których dostęp jest nieograniczony dla danej grupy osób, co zapewnia możliwość wymiany urządzenia na inne lub naładowanie, wymianę baterii i ponowne podłożenie. Są to urządzenia najtrudniejsze do wykrycia ponieważ wyłącznie rejestrują dźwięk, a nie wysyłają, nie przekazują impulsów do innych urządzeń jak również nie nawiązują połączeń z innymi urządzeniami. Zlokalizowanie ich jest niemożliwe przy pomocy zwykłych wykrywaczy podsłuchów.

Dyktafony bardzo często wykorzystywane są w sprawach rodzinnych w których jeden małżonek próbuje zgromadzić materiał przeciwko drugiemu. Podobnie w firmach coraz częściej dochodzi do nielegalnej rejestracji spotkań i narad przy użyciu dyktafonu. Osoby stosujące ten rodzaj urządzeń mają świadomość trudności w ich wykryciu. Niewiele podmiotów świadczących usługi wykrywania podsłuchów posiada sprzęt pozwalający na odnalezienie ukrytych dyktafonów – nasza agencja detektywistyczna go posiada.

Wykrywanie podsłuchu

Agencja detektywistyczna SOLUM w ramach wykrywania podsłuchów i lokalizatorów GPS dokona profesjonalnego sprawdzenia pomieszczeń mieszkalnych, biur, pojazdów pod kątem ujawnienia zainstalowanych urządzeń podsłuchowych, kamer i lokalizatorów GPS. Przy użyciu profesjonalnego sprzętu detektyw sprawdzi pomieszczenia na obecność urządzeń podsłuchowych analogowych i cyfrowych zarówno przewodowych jak i bezprzewodowych, kamer przewodowych i bezprzewodowych (WI-FI), dyktafonów zarówno działających, uśpionych, ale także dyktafonów wyłączonych – rozładowanych.

Dowiedz się więcej na:

www.wykrywaniepodsluchowkrakow.pl

Posiadamy certyfikat, który potwierdza nasze wysokie kwalifikacje oraz profesjonalizm w wykonywaniu usługi wykrywania podsłuchów i nie tylko.

Skontaktuj
się z nami

Zaufaj specjalistom,
powierz nam swoje sprawy

Detektyw Kraków