Coraz częściej zdarza się, że klienci zwracają się z prośbą o weryfikację, czy ich telefon jest na podsłuchu i czy ktoś nieuprawniony może mieć dostęp do jego zawartości oraz bieżącej aktywności. Niestety dość często podejrzenia takie się potwierdzają. Oferujemy Państwu usługę oraz produkt, który przywróci poczucie prywatności.

Obecnie bardzo popularne i oferowane na rynku aplikacje szpiegujące posiadają tak wiele funkcji, że nawet prowadząc rozmowy czy pisząc wiadomości poprzez komunikatory szyfrowane takie jak WhatsApp czy Viber nie możemy czuć się bezpieczni. Zainstalowanie aplikacji szpiegującej powoduje de facto przejęcie kontroli bezpośrednio nad tym telefonem. Osoba kontrolująca nasz telefon otrzymuje wszelkie informacje wychodzące z naszego urządzenia jak i przychodzące. Aplikacja szpiegująca ponadto nagrywa wszystko co znajduje się w jej otoczeniu to jest zarówno dźwięk poprzez wbudowany w aparacie mikrofon jak i obraz wykorzystując do tego kamery zainstalowane fabrycznie. Oznacza to, że nie używając telefonu ale znajdując się w jego pobliżu osoba wykorzystująca aplikację szpiegującą ma podgląd i podsłuch tego co się dzieje.

Poza funkcjami opisanymi powyżej aplikacje szpiegujące uzyskują dostęp m.in. do zapisanych kontaktów, bardzo dokładnej lokalizacji telefonu, historii połączeń itd.

Wykonujemy profesjonalne sprawdzenia telefonów komórkowych w celu ujawnienia programów szpiegujących.

Posiadane przez nas narzędzia pozwalają na wykrycie ukrytych aplikacji szpiegujących telefon komórkowy ze wskazaniem rodzaju aplikacji, jej nazwy, producenta, a nawet dnia i godziny zainstalowania.

Po wykonaniu usługi sprawdzenia telefonu na obecność aplikacji szpiegującej otrzymacie Państwo specjalne narzędzie zabezpieczające przed zainstalowaniem aplikacji szpiegującej w przyszłości. Narzędzie to będzie działać cały czas na tym konkretnym smartfonie dopóki będzie używany.

Skontaktuj
się z nami

Zaufaj specjalistom,
powierz nam swoje sprawy

Detektyw Kraków